اخبار کوتاه

رئیس کل دادگستری استان قزوین:سال گذشته ۲۸۱ زندانی جرایم مالی در قزوین آزاد شدند

 

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: با کمک خیرین در سال گذشته ۲۸۱ زندانی جرایم مالی غیر عمد در استان با کمک خیرین آزاد شدند.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛حجت الاسلام نورالله قدرتی در جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد نیازمند قزوین اظهار داشت: به لطف الهی همه ساله جشن خیرین با حضور افراد بیشتری برگزار می‌شود و این استقبال موجب تداوم برگزاری این جشن‌ها شده است.

وی بیان کرد: در سال گذشته با کمک خیرین ۲۸۱ نفر از محکومین جرایم مالی غیر عمد آزاد شدند. محکومان مالی در سال گذشته بیش از ۶۰ میلیارد تومان بدهی داشتند که با کمک‌های خیرین، بخشش طلبکاران و کمک دولت این افراد از زندان آزاد شدند.

وی بیان کرد: طلبکاران و شاکیان در سال گذشته بیش از ۴۱ میلیارد تومان را بخشیدن و ما هم یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه را متقبل شدیم و همه به میدان آمدند تا ۲۸۱ نفر از زندان آزاد شوند.

قدرتی اضافه کرد: امسال هم قرار است ۳۰۸ نفر آزاد شوند که محکومان مالی و دیه و مهریه هستند و ۴۱ میلیارد تومان بدهی دارند.

وی بیان کرد: امسال ۷ جشن گلریزان دیگر در شهرستان‌ها برگزار خواهد شد تا بتوانیم بدهکاران مالی غیر عمد را در شهرستان‌ها نیز آزاد کنیم.

رئیس کل دادگستری استان قزوین تصریح کرد: از همه دعوت می‌کنیم در طول سال به ستاد دیه کمک کنند تا در ایام سال بتوانیم به تدریج افراد بیشتری را از بند آزاد کنیم.

قدرتی یادآور شد: از خیرین انتظار داریم با این کمک‌ها به عمر و مال خود برکت دهند و برای والدین و درگذشتگان خود نیز رحمت و مغفرت را هدیه کنند و با این صدقات جاریه در ترویج کار خیر مشارکت کنند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*