اخبار کوتاه

رئیس زندان شهرستان بوئین زهرا:سربازان وظیفه سرمایه های مهم اجتماعی کشور هستند

رئیس زندان شهرستان بوئین زهرا در دیدار چهره به چهره با سربازان این مجموعه گفت:سربازان امانت و سرمایه های مهم اجتماعی کشور هستند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمد حسین کیامینی در این دیداراظهار داشت:با توجه به شرایط سنی سربازان باید در نظر داشت که این عزیزان امانتی از سوی خانواده و اجتماع هستند و در تربیت و آموزش آنان باید دقت نظر بسیار داشت و همواره در ارائه راهکار و راهنمایی آنان کوشا بود.

وی بیان کرد: به هر میزان درآموزش و تربیت سربازان کوشا وموفق باشیم بی شک در نتایج آن در استفاده از این سرمایه های اجتماعی و نیروی کار آینده، مثبت و تاثیر گذار بر اجتماع خواهد بود .

رئیس زندان شهرستان بوئین زهرا در ادامه ضمن اشاره به اجرای طرح سرباز نمونه افزود:  درراستای ارتقاء توان و روحیه خدمتی کارکنان وظیفه طرح سرباز نمونه برنامه ریزی و اجرا شد. اجرای این طرح موجب شد تا فضای رقابتی سالم ایجاد و باعث افزایش انگیزه خدمتی گردد.

کیامینی اذعان داشت:با توجه به بستر آسیب پذیری زندان برای سربازان باید تمامی زمینه های آسیب زا کارشناسی و توسط مسئولین اقدامات پیشگیری انجام شود تا مبادا سربازان دچار لغزش شوند.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کلاسهای آموزشی دوره­ای و فصلی اعم از مذهبی، ورزشی، فرهنگی، نظامی و…  باید در اولویت برنامه های سربازان وظیفه بوده و در این خصوص جدیت بیشتری بکار برده شود.

وی با بیان اهمیت مسئولیت دوران خدمت اعلام کرد:حفظ سلامت و بهداشت جسم و روان سربازان در درجه اول اهمیت قرار دارد و تمامی مسئولیت­های این گروه همراه با آموزش و هدایت می باشد.

رییس زندان بوئین زهرا در پایان این دیدار در نماز جماعت وهمچنین صرف ناهارسربازان شرکت  و از سربازان  نمونه تقدیر و تشکر نمود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*