اخبار کوتاه

رئیس زندان بوئین زهرا سال نو را در کنار مددجویان و سربازان تحویل کرد

مددجویان و سربازان وظیفه سال جدید را در کنار رئیس زندان شهرستان بوئین زهرا در فضایی معنوی و سرشار از احساس تحویل نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: محمد حسین کیامینی سال نو را با حضور در زندان و در کنار مددجویان و سربازان وظیفه تحویل  نمود.

وی درجمع مددجویان گفت:حضور در کنار خانواده در این لحظات آرزوی هر فرد ایرانی است ولیکن کسانی که در زندانها مشغول به خدمت هستند، به حق خانواده دیگری نیز دارند که همانا مددجویان
می باشند.

کیامینی از تمامی کارکنان زندان به سبب همراهی وهمکاری برای ساختن محیطی امن و توأم با فضای تربیتی تشکر کرد و خواستار تداوم این حرکت خداپسندانه از سوی آن ها گردید و عنوان داشت: سال ۹۷  بر پایه توسعه برنامه های آموزشی مددجویان برنامه ریزی  گردیده که امیدوارم باهمت همه همکاران به اهداف اصلاحی سازمان نائل آییم .

رئیس زندان بوئین زهرا همچنین با حضور در جمع سربازان ضمن تبریک سال نو از تمامی زحمات یگان حفاظت تقدیر نمود و گفت: یکی از محورهای امنیتی در زندان ،سربازان وظیفه هستند که با هوشیاری و دقت عمل خود عملکرد موفقیت آمیزی در سال گذشته داشته و کمک شایانی به مجموعه زندان نمودند.

وی در خاتمه با قدردانی از تمامی عوامل مجموعه توفیق روز افزون زندانبانان عرصه تربیتی را از درگاه خداوند منان مسئلت نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*