اخبار کوتاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین: وضعیت بهداشتی در زندان مرکزی قزوین مطلوب است .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین دربازدید از زندان مرکزی وضعیت بهداشتی این زندان را مطلوب ارزیابی نمود و از زحمات مدیرکل و کارکنان زندانهای استان تقدیر نمود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ دکتر نامدار بهمراه حسن نورمحمدی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان و جمعی از مسئولین و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی قزوین از بهداری و اماکن مختلف زندان مرکزی بازدید نمود.
درابتدای این بازدید معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته درخصوص اجرای برنامه ها شامل پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در سطح زندانهای استان ارائه داد.
در ادامه دکتر نامدار در حاشیه بازدید خود اذعان داشت: رعایت بهداشت فردی و محیطی براساس پروتکلهای بهداشتی، ضدعفونی مستمر اماکن عمومی و… بهترین راهکار برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا در محیط زندان است و خوشبختانه این مهم با جدیّت در زندان مرکزی در حال انجام می باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین در پایان ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه مسئولین وکادر پزشکی زندانهای استان در خصوص مبارزه با ویروس کرونا خاطر نشان کرد: همدلی و همکاری و اجرای دستورالعملهای ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا بهترین راهکار در جلوگیری از شیوع این ویروس منحوس می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*