اخبار کوتاه

رئیس اردوگاه کاردرمانی وحرفه آموزی قزوین : فعالیت های قرآنی ماه مبارک رمضان در سطح گسترده اجرا می شود

رئیس اردوگاه کاردرمانی وحرفه آموزی قزوین گفت: فعالیت های قرآنی در ماه مبارک رمضان با شور و اشتیاق خاصی دنبال می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: علی بابایی در این باره اظهارداشت: علاوه بر انجام فعالیت های معمول مذهبی و قرآنی، قرائت همه روزه قرآن کریم به صورت همزمان در سراهای سلامت از برنامه های ویژه و مورد اقبال مددجویان در این ایام مبارک به شمار می رود که با حضور کارکنان حوزه فرهنگی و اندرزگاه اردوگاه با کیفیت مطلوب برگزار میگردد.

وی  افزود: همچنین برگزاری همزمان زیارت عاشورا در بندها فرصت مغتنمی را جهت بیان توصیه های اخلاقی و امر به معروف و نهی از منکر به مددجویان فراهم نموده است که روحانی این مرکز ضمن تاکید و ترویج احکام روزه در ماه مبارک رمضان از این فرصت در جهت اصلاح آنان و ایجاد حس ندامت از انجام منکرات استفاده مینماید.

رییس اردوگاه اضافه کرد: فضای معنوی این ایام در اجتماعات کوچک و بزرگ از جمله زندان حال و هوای خاصی دارد که با غنا بخشیدن به برنامه ها و استمرار آنها نتایج اصلاحی و تربیتی با اهمیتی خواهد داشت.

وی ضمن تاکید بر استمرار برنامه های دینی در همه ایام سال اظهار امیدواری نمود: برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان در سال جاری و سالهای آتی علاوه بر نوآوری و شناخت نیازهای معنوی مددجویان، رقابتی سالم بین آنان در حضور و مشارکت خودجوش ایجاد نماید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*