اخبار کوتاه

رئیس اردوگاه کاردرمانی آراسنج : مددجویان جهت گذراندن دوره های آموزش رسمی به آموزش و پرورش بوئین زهرا معرفی می شوند

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از معرفی مددجویان واجد شرایط جهت گذراندن دوره های آموزش رسمی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین :علی بابائی دراین باره اظهارداشت: مددجویان واجد شرایط جهت گذراندن دوره های آموزش رسمی و اخذ مدرک تحصیلی به آموزش و پرورش شهرستان بوئین زهرا معرفی می شوند.

وی ادامه داد: وضعیت تحصیلی مددجویان و پرونده ی قضایی آنان شرایط بهره مندی از این آموزشها را تعیین می نماید که مددجویان واجد شرایط با ارائه آخرین مدرک تحصیلی و با پرداخت هزینه های تحصیلی توسط اداره کل زندانهای استان می توانند پس از موفقیت در آزمون شهریور ماه سال جاری و اخذ مدرک دوره اول دبیرستان ، مجوز حضور در مقطع بالاتر را کسب نمایند.

بابایی افزود: تعداد ۴۰ نفر از مددجویان این مرکز شرایط اولیه را جهت شرکت در آزمون دارند که بررسی پرونده قضایی آنان در دستور کار قرار دارد.

وی از آموزش تحصیلی به عنوان حلقه مفقوده در زندگی اکثر زندانیان یاد کرد و گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی بویژه  اعتیاد، ناشی از عدم آگاهی میباشد که ادامه تحصیل میتواند ضمن ارتقاء آگاهی، مسیر زندگی آنان را تغییر دهد. 

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی، آموزش در حوزه های مختلف را رمز موفقیت در هر مجموعه و استقرار مدیریت دانش برشمرد و تشریح کرد: هر قدر این آموزشها گسترده گردد و افراد بیشتری را زیر چتر خویش حمایت نماید، اهداف مورد نظر در آن مجموعه زودتر و با کیفیت بالاتری محقق می گردد.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*