اخبار کوتاه

رئیس اداره فرهنگی زندانهای استان قزوین : روحانیون از فرصت ماه رمضان برای توسعه برنامه های دینی وقرآنی زندانیان استفاده کنند

رئیس اداره فرهنگی وتربیتی زندانهای استان گفت: روحانیون از فرصت ماه رمضان برای توسعه برنامه های دینی وقرآنی زندانیان استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین ؛ محمد رضا ابراهیمی در جلسه شورای روحانیون و ائمه جماعات زندانهای استان اظهار داشت:ماه رمضان ماه قرآن است و دارای بار معنوی بسیار بالایی است و از خداوند رحمان توفیق می خواهیم ما را به مقام مغفرت و طاعت در این ماه  نائل آورد .

وی بر اجرای منظم برنامه های فرهنگی اشاره کرد و گفت: حضور منظم و به موقع روحانیون دراجرای برنامه های آموزشی و بویژه اقامه نمازهای جماعت در مشارکت باشکوه مددجویان تأثیر مثبت داشته و موجب افزایش اثرگذاری در برنامه ها می شود .

رئیس اداره فرهنگی وتربیتی زندانهای استان در ادامه تدوین جزوه های آموزشی را در هدفمند کردن برنامه های آموزشی تاثیرگذار دانست و اذعان داشت : در سالجاری برنامه ریزی های لازم برای حضور حداکثری مددجویان در برنامه های آموزشی انجام شده وامیدواریم باهمکاری همه همکاران حوزه فرهنگی ، رسالت تربیتی سازمان را به منصه ظهور برسانیم.

وی تصریح کرد: اگر امروز محیط آرام و بدون تنشی در زندان حاکم است ، نتیجه نمود وبروز فعالیتهای تربیتی و حضور پرانرژی واثرگذار روحانیون می باشد و انتظار می رود همانند سالهای گذشته نمازهای جماعت و کلاسهای آموزشی با نظم و طبق برنامه تنظیمی برگزار شود .

ابراهیمی درپایان بیان داشت : بهترین زمان تبلیغ برای اشائه امر به معروف و نهی از منکر ماه مبارک رمضان است و با توجه به تأکیدات سازمانی انتظار داریم ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با حداکثر توان و انرژی در زندانها اجرا گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*