اخبار کوتاه

دیدار مدیر کل زندانهای قزوین با امام جمعه ونماینده ولی فقیه در استان

همزمان با آغاز گرامیداشت  هفته قوه قضائیه مدیر کل زندانهای استان قزوین به همراه مسئولین قضائی استان با آیت الله  عبدالکریم عابدینی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:نماینده ولی فقیه در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضائیه اظهارداشت:سلامت دستگاه قضایی ضامن سلامت جامعه و همه نهادهاست. آیت الله عابدینی  اضافه کرد :دستگاه قضایی عدالت محور، می تواند در تمام بخشهای جامعه امنیت به وجود آورد و در این صورت،کسی اجازه سوء استفاده و قانون شکنی نمی یابد.

وی ضمن تقدیر از خدمات دستگاه قضایی استان، اظهار کرد: هجمه‌ها علیه شهید بهشتی با وجود اینکه همه می‌دانستیم فتنه‌ای از سوی دشمن است،فضای جامعه را به گونه‌ای رقم زده بود که حمایت از ایشان را بسیار سخت و دشوار می‌کرد.رفتارهای کسانی که به شهید بهشتی تهمت می‌زدند بلافاصله پس از شهادت ایشان تغییر پیدا کرد و به ندامت و پشیمانی تبدیل شد اما برای این‌ کار دیر شده بود.

امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه سلامت دستگاه قضا ضامن سلامت جامعه، آحاد مردم و همه دستگاه‌های کشور است، خاطرنشان کرد: اگر دستگاه قضایی امانت‌ها را سالم به اهلش واگذار کند و عدالت‌محور باشد، در تمام بخش‌های جامعه امنیت به وجود می‌آید و کسی اجازه سوء استفاده‌ نمی‌یابد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: باید زمینه‌هایی فراهم شود تا زمینه ارتکاب جرم در جامعه به وجود نیاید و افزایش هزینه ارتکاب جرم یکی از راهکارهاست.

در  ابتدای این دیدار رئیس کل دادگستری استان گزارشی از فعالیتهای انجام شده در دستگاه قضاء و ادارات وابسته و برنامه های پیش رو  ارائه نمود و از زحمات کلیه کارکنان دستگاه قضایی قدر دانی کرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*