اخبار کوتاه

دیدار مدیرکل زندانها با مدیرکل بحران استانداری قزوین

مدیرکل زندانهای استان بامدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: محمدعلی محمدی در دیدار با ایرج زاهد پور ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و همچنین حلول ماه مبارک رجب المرجب اظهارداشت:امنیت و رعایت اصول و مقررات آن بسیار پر اهمیت است. این موضوع بهنگام وقوع حوادث احتمالی در زندانها ،اهمیت دوچندان می یابد. لذا رعایت اصول امنیتی و مدیریت صحیح آن جزو وظایف اصلی زندان ها و همراهی ونیازمند مشارکت مدیریت بحران استان درمواقع لازم می باشد.

وی به نقش تأمین امنیت زندانها وتوجه به امر پیشگیری درحوادث وسوانح تأکید کرد وافزود:همه نهادهای امنیتی با بسیج نيروها و منابع و امكانات خويش، باید خود را مقيد به مشارکت در مسائل امنيتي زندانها نمايند.

محمدی با اشاره به دستورات ریاست سازمان زندانهای کشور اذعان داشت: اصلاح و تربیت زندانیان با هدف توسعه امنیت در جامعه و کاهش آسیب‌ها انجام می‌شود و نهادهای اجتماعی نیز باید نقش خود را در این زمینه ایفا نمایند.از اینرو کمک به زندانیان یک ضرورت است چراکه اثر توجه به  این مهم، حفظ امنیت جامعه را در پی دارد.

این مقام مسؤل پیرامون مسائل و مشکلات زندان های استان و پیشگیری از وجود بحران های احتمالی در زندان های فرسوده سخن گفت وابراز امیدواری کرد در سال جدید تعاملات ومشارکت مدیریت بحران استانداری در اجرای طرحهای مربوط به ارتقای امنیت زندانها بیش از گذشته باشد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری نیز در این دیدار گفت: حل بسیاری از مسائل و مشکلاتی که
می تواند منجر به بحران شود باید با برنامه ریزی و کمک و مساعدت همه جانبه دستگاهها صورت پذیرد و در کنار آن نیز مدیریت بحران استان تمام تلاش خود را در زمینه های مربوطه بکار خواهد بست.

زاهد پور درپایان برمشارکت بیشتر و افزایش همکاری های مدیریت بحران برای حل مشکلات زندان ها قول مساعد داد.

شایان ذکر است در راستای گفتگوهای به عمل آمده مقررگردید درجلسه ای کارشناسی ، نیازهای توسعه امینی دربخش های مختلف زندان های استان مورد بررسی قرار گرفته وتمهیدات واقدامات لازم صورت پذیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*