اخبار کوتاه

دیدار صمیمانه مشاور رییس سازمان زندانهای کشور با مددجویان اردوگاه کاردرمانی قزوین

مشاور رییس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با مددجویان اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی قزوین دیدار وگفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ سید حمید حسینی به همراه هیأت بررسی کننده امور مربوط به کاهش جمعیت کیفری سازمان با حضور در جمع مددجویان اردوگاه کاردرمانی قزوین باآنها دیدار وگفتگو کرد.
در این دیدار مشاور رییس سازمان زندانهای کشور و هیئت همراه بمنظور رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان در بندها حضور یافته و ضمن بررسی موضوعات طرح شده، دستوراتی جهت رفع موانع قضایی و کمک به حل مشکلات آنها صادر شد.
حسینی در سخنانی هدف از بازدیدهای استانی خود را حل و فصل برخی از مشکلات قضایی مددجویان در دیدارهای چهره به چهره با آنان عنوان نمود و گفت: پایبندی به قوانین و اجرای دقیق آن، یک مسؤلیت متقابل بین مجریان قانون و زندانیان می باشد. تلاش در جهت بهره مندی مددجویان از تاسیسات جدید قضایی و حقوقی توسط مسؤلین از یک سو و تعهد زندانیان در رعایت مقررات جاری زندان و عدم ارتکاب مجدد جرائم از سوی دیگر می تواند به کاهش جمعیت کیفری منجر شود.
مشاور رییس سازمان زندانهای کشور در ادامه سخنان خود بر استفاده حداکثری مددجویان از ظرفیت های موجود جهت تهذیب نفس و تغییر نگرش تاکید نمود و گفت: تحکیم ارتباط معنوی با خداوند موجب گشایش درهای رحمت به روی بندگان می گردد. لذا زندانیان باید از فرصتی که در اختیار آنان است در تقویت اراده خود و انتخاب راه های صحیح زندگی بکوشند.
رییس اردوگاه کاردرمانی نیز در پایان گزارش کاملی از فعالیت های فرهنگی، قضایی و فرآیندهای جاری این مرکز در حوزه های مختلف ارائه داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*