اخبار کوتاه

دوره مبانی حفاظت و اطلاعات در زندانهای استان قزوین برگزار شد

رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای استان قزوین از برگزاری دوره مبانی حفاظت و اطلاعات ویژه پرسنل زندانهای این استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: حسن رضاقلیان در حاشیه برگزاری این دوره گفت: توسعه روزافزون تكنولوژي و پيشرفت چشمگير علوم ، تحولات عميق و تغييرات فراواني را در ابعاد مختلف زندگي بشر به وجود آورده است . رشد سريع علوم ارتباطات و گسترش راه هاي ارتباطي ، زمينه انتقال سريع و آسان اطلاعات را ايجاد كرده و در واقع هيچ تحول،تغيير،اصلاح و پيشرفتي جـز بـا بهـره گيـري از اطلاعات صورت نمي پذيرد.

وی افزود: امروزه هر اقدامي بدون داشتن اطلاعات،مانند گام برداشتن در يـك مـسير ناشـناخته تاريـك اسـت. تصميم گيري،مديريت،راهنمايي،اقدام و اجرا كردن و در يك معنا زندگي كردن بدون داشتن اطلاعات،  بسيار دشوار و پر خطا خواهد بود .

رضاقلیان تصریح کرد:حفاظـت و اطلاعـات وظیفه كشف،شناسايي و خنثي نمودن تهديدهای احتمالی را با هدف حفظ صيانت از مجموعه برعهده داشته و دراین راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید.

وی در پایان خاطر نشان کرد:این دوره آموزشی هشت ساعته با حضور پرسنل مجموعه در دو روز برگزار گردیده و به همکاران شرکت کننده ، گواهینامه آموزشی مبانی حفاظت و اطلاعات اعطا می گردد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*