اخبار کوتاه

در هفته وحدت:مسابقه کتابخوانی در زندان مرکزی قزوین برگزار شد

مدیر زندان مرکزی قزوین اعلام کرد  به مناسبت  هفته وحدت  مسابقه کتابخوانی با موضوع خصائل اخلاقی پیامبر اکرم (ص) در  زندان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:محمود ترابی ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت : اخلاق از مهم ترین شاخه های علوم تربیتی است. چرا که بخشی از سلامت روحی انسان در گرو این علم شریف است ، ازاین رو همواره باید اخلاق را در نظر و عمل ، سرلوحه کار خود قرار دهیم ودر این زمینه لطف خداوند متعال شامل حال ما مسلمانان شده است و می توانیم از زندگی سرشار از نور و معرفت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) در حد توان و گنجایش الگو برداری کنیم .
وی در ادامه اذعان داشت : سازمان زندانها و اقدامات تامینی کشور با نگرش اصلاح وتربیت مددجویان و کاهش آسیبهای سطح جامعه با برنامه ریزی مدون ، مسابقات کتابخوانی را به صورت دوره ای و با محوریت اخلاق اسلامی برنامه ریزی و به اداره کل زندانهای سطح کشور ابلاغ نموده است .
مدیر زندان مرکزی در پایان خاطر نشان کرد : مسابقه کتابخوانی ویژه گرامیداشت هفته وحدت در راستای برنامه های سازمانی و با حضور۱۵۰ نفر از مددجویان در سطح زندان مرکزی قزوین برگزار و در پایان به ۱۰ نفر از افراد برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*