اخبار کوتاه

در بازدید وزیر دادگستری از زندان مرکزی قزوین : ۹۳ زندانی در قزوین آزاد شدند

با حضور وزیر دادگستری امروز ۹۳ زندانی جرایم غیر عمد در استان آزاد شدند که ۳۴ نفر محکومین جرایم مالی و ۵۹ نفر محکومین کیفری هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛علیرضا آوایی وزیر دادگستری روز سه شنبه با حضور در زندان چوبیندر با محکومان مالی  دیدار و گفتگو کرد.

آوایی در جمع زندانیان و محکومان مالی زندان چوبیندر گفت: به هر حال شرایط زندگی شما به گونه ای شده که امروز باید مدتی در حبس باشید و ما تلاش می کنیم این مدت با فعالیتهای فرهنگی و آموزشی برای شما دستاوردهایی هم داشته باشد.

وزیر دادگستری تصریح کرد: رویکرد ما این است با اقدامات پیشگیرانه و استفاده از بندهای قانونی بتوانیم تعداد محبوسین را کاهش دهیم.

وی افزود: کسانی که در حبس هستند با حرفه آموزی و آموزش های تخصصی که دررزندان داده می شود توان خود را بالا ببرند تا در زمان بازگشت به جامعه و خانواده از توانمندی بیشتری برخوردار باشند.

وزیر دادگستری گفت: کاهش آمار زندانیان در اولویت برنامه هاست. با برنامه های پیشگیرانه و استفاده از ظرفیت های قانونی به دنبال کاهش آمار محبوسین هستیم.

آوایی تصریح داشت: شما با مشکلات زیادی مواجه هستید اما امیدواریم هیچگاه به حبس بازنگردید. وقتی کسی جرم را تکرار کند دست قاضی بسته می شود و نمی توانیم عفو را شامل حال شما کنیم، از این دوران درس بگیرید و عفو مقام معظم رهبری را قدر بدانید و انشالله هیچ فردی که ازاد می شود دیگر تخلف نکند و به حبس باز نگردد.

وی خواستار تداوم ارتباط با آزادشدگان شد و افزود: باید ارتباط شما مستمر باشد تا اگر دچار مشکل شدید بتوانیم به شما کمک کنیم.

با حضور وزیر دادگستری امروز ۹۳ زندانی جرایم غیر عمد در استان آزاد شدند که ۳۴ نفر محکومین جرایم مالی هستند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*