اخبار کوتاه

حضور رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب در زندان بوئین زهرا

رئیس زندان بوئین زهرا از حضور مسئولین حوزه قضایی شهرستان بوئین زهرا در این مرکز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوئین زهرا در معیت هیئت همراه از زندان بوئین زهرا بازدید کردند. در این بازدید مسئولین در کلاس اجتماعات درمان مدار حضور یافته و به ایراد سخنرانی برای مددجویان پرداختند.

رئیس دادگستری شهرستان بوئین زهرا با بیان اینکه زندان میتواند فرصتی برای خودسازی باشد مددجویان را به استعانت از خداوند و توسل به ائمه اطهار تشویق نمود و اظهار داشت :اگر انسان بهتر بیاندیشد ، در می یابد که  لیاقت انسان جز رسیدن به بهشت و خداوند نیست و برای مددجویان بازگشت سعادتمندانه به آغوش گرم خانواده را از ذات اقدس الهی خواستار شد.

در ادامه اقبالی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوئین زهرا ضمن تقدیر و تشکر از رئیس زندان و کارکنان تصریح کرد: برنامه های قوه قضائیه در راستای کاهش جمعیت کیفری زندانها و تمامی فعالیت های فرهنگی برنامه ریزی شده برای مددجویان از جمله نماز و کلاس های قرآنی در جهت بازپروری زندانیان شکل گرفته است.

وی افزود : چنانچه مددجویان از شکات خصوصی خود جلب رضایت نمایند مجموعه حوزه قضایی بوئین زهرا از هیچ کمکی به منظور تسهیلات قضایی از جمله آزادی مشروط ، تعلیق مجازات ، رای بازی و اعطای مرخصی به آنها دریغ نخواهد کرد .

در این دیدار ، کیامینی رئیس زندان بوئین زهرا ضمن تقدیر  از حضور مسئولین،  با تشریح برنامه های جدید  پیش روی زندان خواهان تعامل بیشتر زندان و دادگاه های مربوطه شد.

در پایان مسئولین با تنی چند از مددجویان حوزه قضایی بوئین زهرا دیدار چهره به چهره داشته و با بررسی پرونده آنها به راهنمایی و ارشاد آنها پرداخته و در پاسخ به درخواست بعضی از آنها مساعدت های لازم را به عمل آوردند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*