اخبار کوتاه

حضور اداره کل زندانهای استان قزوین در نمایشگاه هفته پژوهش وفناوری

معاون اداری ومالی زندانهای استان قزوین از حضور واحد پژوهش وتحقیقات این اداره کل در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:محمدپیرویسی درحاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه تخصصی پژوهش استان اظهارداشت: آخرین دستاورد‌های پژوهشی زندانهای استان از صبح امروز در نمایشگاه هفته پژوهش ،فناوری و فن بازار به نمایش در آمده است.
وی بیان داشت:هفته تحقیق و پژوهش فرصت خوبی است تا مردم با اهمیت پژوهش، نقش، جایگاه و تأثیر آن درسطوح سازمان‌ها و ادارات آشنایی بیشتری پیدا کنند و از زاویه‌ای دیگر در جریان کارکرد مؤسسات و مجموعه‌هایی که رویکرد فعالیتهایشان ، پژوهشی است قرار گیرند. این روز همچنین فرصتی است تا عموم مردم بیشتر در جریان فعالیت‌های پژوهشی انجام شده در بخش‌های گوناگون قرار گیرند.
پیرویسی متذکر شد: پژوهش یکی از محورهای مهمی است که ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر کشور به شمار می‌آید. اگر پژوهشی نشود، دانش نیز افزایش نخواهد یافت.همچنین بدون انجام پژوهش هیچ اقدامی از پویایی و نشاط لازم برخوردار نخواهد بود. همه آنچه به عنوان پیشرفت علوم مطرح است، حاصل اقداماتی بوده که رویکردی پژوهشی داشته‌اند.
معاون اداری ومالی زندانهای استان خاطرنشان کرد:در زمینه مسائل پژوهشی، آنچه حائز اهمیت است، استفاده مفید و موثر از ظرفیت‌های موجود تحقیقاتی به منظور انجام اقدامات مدبرانه در بهبود وضعیت موجود وموفقیت وتوسعه همه جانبه کشور است .
شایان ذکراست این نمایشگاه تا نهم آذر در سرای تاریخی سعد السلطنه قزوین دایر است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*