اخبار کوتاه

جلسه پرسش و پاسخ سربازان وظیفه با رئیس زندان بوئین زهرا

اولین جلسه پرسش وپاسخ سربازان وظیفه با رئیس زندان شهرستان بوئین زهرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمدحسین کیامینی در راستای کاهش آسیب های ضمن خدمت پرسنل وظیفه و بررسی روند خدمتی آنها، طی نشستی صمیمانه با سربازان وظیفه دیدار و گفتگو کرد.

رئیس زندان بوئین زهرا در این دیدار ضمن ارائه برخی از تکنیکها و مهارتهای کلامی گفت: خدمت در زندان به واسطه تعامل با انسانهایی که با ارتکاب جرم و خطایی راهی زندان شدند خود تجربه ای دوچندان بوده و می توان از آن بعنوان درس برزگ زندگی استفاده نمود.

کیامینی ضمن اعلام رضایت نسبت به وضعیت فعلی سربازان تصریح کرد: دوران سربازی بهترین دوران کسب تجربه و به اصطلاح عوامل پختگی در طول زندگی می باشد و با توجه به اینکه تکریم ارباب رجوع از اهمیت بالایی برخوردار است سربازان زندان باید در گفتار خود با مراجعین تمرکز ویژه ای داشته باشند که این مستلزم فراگیری صحیح آموزشها توسط مربیان آموزشی می باشد.

وی همچنین در این جلسه خطاب به سربازان وظیفه خاطر نشان کرد : سربازان زندان مروج اخلاق و تکریم مراجعین هستندو در مواجهه با ارباب رجوع باید شئونات اخلاقی را بیش از پیش اختیار کنند و بدانند که مسئولیت سربازان گاهی از کارمندان هم سنگینتر است.

شایان ذکر است در پایان این جلسه پس از مطرح نمودن نظرات و مشکلات موجود توسط سربازان  از سربازانی که در مسابقات ورزشی استانی مقام کسب نمودند تقدیر به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*