اخبار کوتاه

جشنواره ورزشی کارکنان زندانهای استان قزوین برگزار شد

آئین افتتاحیه جشنواره ورزشی زندان های استان قزوین  با حضور کارکنان این نهاد در مجموعه فرهنگی غدیر زندان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین : معاون سلامت،اصلاح وتربیت درمراسم افتتاحیه این جشنواره اظهارداشت: توسعه فرهنگ ورزش در میان کارکنان موجب تقویت سلامت جسم و روان و ارتقاء  روابط میان فردی  بیشتر در میان آنها خواهد شد.

نورمحمدی با اشاره به اینکه این جشنواره بر اساس دستورالعمل اجرایی برنامه های سازمانی  اجرامی شود خاطرنشان کرد: برای رسیدن به توسعه پایدار در هر سازمانی علاوه بر برنامه‌ریزی ، مدیریت صحیح و استفاده از فن آوری مناسب ، استفاده از منابع انسانی کارآمد اهمیت بسیاری دارد. سازمانی که نیروی انسانی سالم و شادابی داشته باشد ، این امکان را خواهد داشت که در جهت توسعه واقعی ، سریع‌تر گام بردارد. از سوی دیگر زندگی امروز ما ماشینی شده وهمین امر باعث تنبلی افراد، افزایش وزن وعوارض ناشی از آن شده  است. از اینرو  ورزش یکی از ارکان اصلی زندگی ماست  و می بایست بمنظور افزایش شادابی ،نشاط و سلامتی د رمحیط های شغلی نیز توسعه یابد.

معاون سلامت،اصلاح وتربیت زندانهای استان همچنین بیان داشت: مسابقات ورزشی راهی برای دستیابی کارکنان به نشاط و سر زندگی است و امیدواریم ارتقاء نشاط و شادابی در کارکنان بتواند به ارائه خدمات ارزشمند تر ومؤثرتری در نظام زندانبانی اسلامی منتهی گردد.

شایان ذکراست جشنواره ورزشی کارکنان در چهار رشته مختلف فوتسال،تنیس روی میز ، شنا و دارت بمدت یک هفته وباحضور بیش از ۱۵۰ نفر از کارکنان زندانهای استان برگزار می شود و در پایان ار برگزیدگان رشته های ورزشی با اهداء جوایزی تجلیل خواهدشد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*