اخبار کوتاه

جشنواره نوروزی ویژه مددجویان اردوگاه کاردرمانی استان قزوین برگزار شد

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از برگزاری جشنواره نوروزی در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین : علی بابائی در این باره  گفت: جشنواره نوروزی باحضور ومشارکت حداکثری مددجویان در بخش های ورزشی، کتابخوانی وقرآنی همراه بااهداء جوایز درایام نوروز برگزارشد.

بابائی با اشاره به اهمیت حفظ روحیه مددجویان در ایام نوروز و ایجاد انگیزه جهت مشارکت حداکثری آنها ، برگزاری این جشنواره را ضروری ارزیابی کرد و افزود: تحمل حبس توام با حفظ آرامش در ایام نوروز شرایط ویژه ای در زندان محسوب می گردد که به حول وقوه الهی وهمت همکاران حوزه فرهنگی وتربیتی با برگزاری این جشنواره تحقق یافته است.

رییس اردوگاه کاردرمانی ضمن تاکید بر استفاده کامل از امکانات و توانمندیهای موجود جهت اجرای برنامه های اصلاحی تشریح کرد: هرگونه فعالیت فرهنگی وتربیتی  باید با هدف اصلاح مددجویان و بازگشت آنان به زندگی سالم و اجتماعی صورت گیرد.

علی بابائی اعطاء مشوق های مناسب و منطقی  را به برگزیدگان مسابقات مختلف لازم و ضروری برشمرد و گفت: شناخت دقیق مددجویان  و انتخاب بسته تشویقی مناسب شرایط آنان، مانند جوایز نقدی، تسهیلات قضایی و … میتواند اقدامی سنجیده  درجهت حل مشکلات آنها قلمداد گردد.

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی با حضور در مراسم اختتامیه این جشنواره ضمن تبریک مجدد فرا رسیدن نوروز به همه مددجویان، خواستار مشارکت بیش از پیش آنان در تمامی برنامه های آموزشی، ورزشی و بویژه برنامه های فرهنگی شد و اهتمام بیشتر کارکنان زندان جهت حل مشکلات قضایی همه مددجویان را نیز تأکیدنمود. 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*