اخبار کوتاه

جشنواره نوروزی در زندان مرکزی قزوین برگزار شد

مدیر زندان مرکزی قزوین از برگزاری جشنواره نوروزی ویژه سربازان وظیفه و مددجویان خبرداد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمود ترابی بااعلام این خبراظهار داشت:طبق دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان زندانها و اقدامات تامینی وتربیتی کشور و با هدف پر کردن اوقات فراغت زندانیان و همچنین افزایش روحیه خدمتی و افزایش فضای دوستی و نشاط در بین سربازان وظیفه جشنواره نوروزی در ایام تعطیلات عید نوروز در زندان مرکزی برگزار شد .

وی در ادامه به تشریح برنامه های اجرا شده در این ایام پرداخت و خاطر نشان کرد:جشنواره نوروزی در دو بخش فرهنگی و ورزشی در بین سربازان و مددجویان برگزار شد.همچنین مسابقات شیرین کاری و موسیقی زنده بصورت روزانه بااجرای آهنگهای اصیل رای زندانیانی که  امکان استفاده  از مرخصی نوروزی را نداشتند،اجراگردید.

ترابی در ادامه بر همگانی کردن ورزش در سطح زندان مرکزی خبرداد و اظهار داشت:در بخش ورزشی جشنواره نوروزی،مسابقات بومی محلی،طناب کشی،دارت وپرتاب پنالتی بسکتبال در هواخوری های زندان مرکزی با استقبال خوب مددجویان برگزار شد .

مدیر زندان مرکزی در پایان به مسابقات ورزشی سربازان وظیفه هم در ایام نوروز اشاره کرد و ابراز داشت:با توجه به حساسیت وظایف سربازان وحضور مستمرآنهادر زندان و در جهت افزایش روحیه خدمتی،مسابقات بومی،محلی و طناب کشی در این مرکز برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*