اخبار کوتاه

جشنواره مسابقات ورزشی مددجویان زندانهای استان قزوین برگزارشد

معاون سلامت ،اصلاح وتربیت زندانهای استان قزوین گفت: جشنواره مسابقات ورزشی زندانهای استان باحضور حداکثری مددجویان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:حسن نورمحمدی درمراسم اختتامیه جشنواره ورزشی مددجویان زندانهای استان اظهارداشت: در این دوره از مسابقات بالغ بر ۸۵۰ زندانی در رشته های ورزشی والیبال، فوتسال، تنیس روی میز و بومی ومحلی شرکت نمودند.
وی بیان داشت: ورزش در جهت کنترل فشارهای روحی و روانی ، نقش موثری داشته و شادابی و نشاط ایجاد شده از ورزش ، افراد را در شرایطی قرار می دهد تا انرژی لازم را در برابر حل مسائل و مشکلات داشته باشند .
نورمحمدی به تشریح برنامه های جشنواره اشاره داشت وتصریح کرد: لیگ های والیبال و فوتبال مددجویان تحت عنوان ” گرامیداشت شهدای مدافع حرم ” در سطح زندانهای استان با هدف اشاعه ورزش همگانی برگزار گردید .
معاون سلامت،اصلاح وتربیت زندانهای استان تاکید کرد:کمیته های ورزشی با عضویت مددجویان فعال در ورزش ، وظیفه اجرای مسابقات ورزشی زندانها را با برنامه ریزی و نظارت واحد تربیت بدنی برعهده دارند .
نورمحمدی در پایان با اشاره به مراسم اختتامیه خاطرنشان کرد : آیین اختتامیه دومین دوره جشنواره ورزشی با اهدا جام ، حکم قهرمانی و جوایز به تیم های برتر به پایان رسید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*