اخبار کوتاه

جشنواره مسابقات ورزشي كانون اصلاح وتربيت قزوين برگزارشد

DSCF2519رئيس كانون اصلاح وتربيت پسران قزوين از برگزاري جشنواره مسابقات ورزشي ويژه مددجويان اين مركز خبرداد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل زندانهاي استان قزوين؛عباس رمضاني بااعلام این خبر گفت:جشنواره مسابقات ورزشي در رشته هاي طنب كشي،واليبال،فوتسال و ورزش هاي بومي ومحلي باحضور مددجويان كانون اصلاح وتربيت برگزارشد.

وي افزود:ورزش و اهمیت آن چیزی است كه بر كمتر كسی پوشیده مانده است. بارزترين اثرات مثبت ورزش در سلامت روح و روان و سلامت اجتماعي افراد نمود می کند. ورزش،طراوت و شادابي را به ارمغان آورده و افسردگي را از بين مي‌برد.

وی اذعان داشت:ورزش موجب احساس اعتماد به نفس ، احساس قدرت و تقويت اراده مي‌شود و انسان را در مقابل فشارهاي رواني و اضطراب مقاوم مي‌سازد.بر همین اساس توجه ویژه به تربیت بدنی در امر اصلاح و تربیت از ضروریات شناخته شده و در جهت افزایش روحیه و کاهش رفتارهای پرخاشگرانه از اهمیت خاصی برخوردار است.

رمضاني بابیان اینكه ورزش در تغییر رفتار مددجويان حائز اهمیت است خاطرنشان كرد ورزش بویژه فعالیت‌های ورزشی گروهی در تغييررفتار وسبك زندگي مددجويان مؤثربوده وبعنوان برنامه هاي روزانه اين مركز مورد توجه مي باشد.

رئيس كانون اصلاح وتربيت پسران به استقبال مددجويان براي شركت در اين برنامه هاي اشاره داشت ودرپايان ابراز اميدواري كرد با توسعه برنامه هاي فرهنگي وتربيتي ، مسير زندگي اين دسته از بزهكاران تغيير يابد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*