اخبار کوتاه

توسعه فرهنگ بسیج بیش از هر زمان ديگري ضرورت دارد

فرمانده پايگاه مقاومت بسيج ثامن الائمه اردوگاه كاردرماني قزوين گفت: توسعه فرهنگ بسیج بیش از هر زمان ديگري ضرورت دارد .به گزارش روابط عمومی اداره كل زندانهاي استان قزوين:ناصراكبري در جمع بسيجيان اين مركز بيان داشت:توسعه فرهنگ بسیج با توجه به شرایط حال حاضربیش از هر زمان ديگري ضرورت دارد.
وي اظهارداشت:تشکیل بسیج و حماسه آفرینی بسیجیان در طول سالهای گذشته بسیار مهم و حفظ دستاوردهای ایشان مهمتر به نظر می رسد.
وی بااشاره به اينكه توسعه فرهنگ بسیج بین کارکنان و انتقال آن به دربین اعضاي  خانواده و نهایتا جامعه ضروري است تصريح كرد: استفاده از کارکنان آگاه و صاحب فکر و قلم مهمترین عنصر در گسترش امر بسیج است.چرا که اثر گذاری و استفاده بهینه از عناصر اثر گذار نیاز به آگاهی و خلاقیت دارد.
فرمانده پايگاه مقاومت بسیج ثامن الائمه(ع) گفت:جلسات مستمر و مراسم مختلف مذهبی و ملي از برنامه های بسیج اردوگاه در راستای شناسایی و جذب کارمندان خلاق در این حوزه می باشد .
ناصر اکبری در پایان نسبت به ترویج فرهنگ بسیج طبق مولفه های  روز و با استفاده ازخلاقیت بسیجیان ابرازامیدواری کردوبرگزاری نشست وتدوین برنامه های راهبردی جهت تولیدمطلب ونحوه انتقال آن دراین حوزه را ضروری دانست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*