اخبار کوتاه

توزیع ۳۰ بسته حمایتی بین خانواده زندانیان اردوگاه کاردرمانی قزوین

 رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از توزیع ۳۰ بسته حمایتی برای فرزندان مددجویان این مرکز خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی دراین باره گفت:به همت انجمن حمایت زندانیان شهرستان بویین زهرا ۳۰ بسته حمایتی شامل لوازم التحریر و کیف مدرسه بین خانواده مددجویان نیازمندتوزیع گردید.

وی افزود: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید، خانواده مددجویانی که فرزند محصل دارند و نیز دارای شرایط دریافت بسته حمایتی می باشند شناسایی و با انجام پیگیریهای لازم و تعامل انجمن حمایت زندانیان در تامین اقلام مورد نظر، این بسته ها بین آنان توزیع شد.

بابائی ادامه داد: آسیب های اجتماعی زیادی پیرامون فرزندان مددجویان می باشد که ناآگاهی، ریشه غفلت و افتادن در دام این آسیب ها  خواهد بود. لذا تحصیل و ارتقاء آگاهی از ضروریات کاهش آسیب به شمار میرود. در همین راستا حمایت از تحصیل فرزندان مددجویان در دستور کار مسوولین زندانها و انجمن حمایت  زندانیان قرار دارد و تامین بسته های لوازم التحریر جهت تشویق و ترغیب آنان به فراگیری علم یک گام در دستیابی به این هدف قلمداد میگردد.

رییس اردوگاه با اشاره به اهمیت مقوله فرهنگ و تاثیر کار فرهنگی در انتخاب الگوی صحیح گفت: از دیگر ابزارهای تاثیر گذار در انتخاب الگوی موفق توسط این قشر، انجام کار فرهنگی برای آنان میباشد که تشویق مددجویان و خانواده آنان به ادامه تحصیل با استفاده از روشهای نوین، از آن جمله خواهد بود. 

علی بابائی در پایان ضمن تشریح اهمیت پرداختن به مقوله آموزش، توسعه و ترویج آن را از اولویت های برنامه فرهنگی اردوگاه معرفی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*