اخبار کوتاه

توزیع لوازم تحریر میان فرزندان زندانیان شهرستان بوئین زهرا

رئیس زندان بوئین­ زهرا ازتوزیع ۳۶ بسته­ حمایتی لوازم تحریر برای فرزندان دانش ­آموز مددجویان نیازمند این زندان با توجه به شروع سال تحصیلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمد حسین کیامینی دراین باره  گفت:  بسته های حمایتی در راستای برنامه ریزی های انجام شده با انجمن حمایت زندانیان بوئین زهرا در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین حمایت از فرزندان محصل خانواده مددجویان بی بضاعت توزیع می شود.

رئیـس زنـدان بوئیـن زهرا این عمل را خداپسنـدانه توصیف کرد و افزود: بسته های نوشت افزاری شامل دفتر، مداد رنگی، جامدادی، کیف (کوله پشتی)، خودکار، مدادو … در سه دوره آموزشی ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم تهیه و در بین فرزندان محصل توزیع شده است .

کیامینی با اشاره بر این نکته که رسالت اصلی زندان اقدامات تأمینی و تربیتی و مهمترین شعار آن بازپروری  می باشد خاطرنشان کرد: علاوه بر بازپروری مددجویان در مدت زمان تحمل کیفر نباید از خانواده آنان نیز غافل شد و این مهم نیز از وظایف زندانها و انجمن های مرتبط است که در این خصوص فرزندان مددجویان نیز باید تحت پوشش قرار گرفته و جهت پیشگیری از آسیبهای اجتماعی برنامه ریزی ها  لازم انجام شود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*