اخبار کوتاه

تمام تلاش دستگاه قضایی استان قزوین رسیدگی و حل و فصل پرونده زندانیان است

رئیس کل دادگستری استان قزوین اظهارداشت: تمام تلاش دستگاه قضایی استان رسیدگی وحل وفصل پرونده زندانیان است.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ حجت الاسلام والمسلمین نورا… قدرتی و هیئت همراه به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و گرامیداشت هفته وحدت  در جمع زندانیان حاضر و بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء به ایراد سخنرانی پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین قدرتی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اسلام و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته بسیج گفت:جهان غرب ظاهری آراسته دارد و قطعا هدف از آزادی در بینش آنها ، آزادی حیوانی است و به نام حقوق بشر شاهد تجاوز به حقوق و تعرض به حیثیت انسانها هستیم و اگر بشریت بخواهد روی  سعادت را  ببیند باید مکتب نبی مکرم اسلام و ائمه اطهار (ع) را الگو و سرمشق خود قرار دهد .

وی در ادامه بیان داشت:جبهه باطل  با سه عامل  زر ، زور و حیله و تزویر تمام تلاش خود را می کند تا انسان را از یاد خدا غافل کند و نگاه به مکتب اسلام نشان می دهد که پیامبر اسلام و ائمه اطهار (ع) آمده اند تا هوای نفس و بردگی  را از بین ببرند و زنجیرهایی که مانع رشد وتعالی انسان می شوند را بردارند .

رئیس کل دادگستری استان افزود: پیامبر اکرم (ص) برای همه بشریت مبعوث شد تا دست همه انسانها را بگیرد  و امروز شاهد گسترش روزافزون اسلام در سراسر جهان هستیم .

وی تصریح داشت:رسول اکرم (ص)،پیامبر رحمت است.حتی با کسانی که راه گمراهی و ضلالت را می رفتند، رحیم و مهربان بود و برای آنها غصه می خورد و از خداوند متعال برای ایشان طلب آمرزش می کرد.ما نیز باید زندگی خود را با پیامبر اکرم (ص)و ائمه اطهار (ع) تطبیق دهیم و برای خود و خانواده و مردم کشور رحمت باشیم و از این ویژگی بارز پیامبر درس گرفته و سعادتمند شویم .

حجت الاسلام قدرتی با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج خاطرنشان کرد:تجلی ارزشهای اخلاقی در بسیج تداعی شده است که در دوران دفاع مقدس خود را نشان داد و امیدواریم فرهنگ بسیج در شرایط کنونی که در جنگ اقتصادی هستیم به ما کمک کرده تا مانند هشت سال دفاع مقدس بار دیگر از این آزمون سربلندخارج شویم.

رئیس کل دادگستری در پایان  خطاب به زندانیان تصریح کرد : بعضی از شما به خاطر بی مسئولیتی برخی از مسئولان ، بعضی به علت نا آگاهی خود و برخی به خاطر دوستان ناباب هم اکنون در زندان حضور داشته و نیاز به کمک دارید و تلاش ما هم بر این است که با فعال تر کردن هر چه بیشتر ستاد دیه ، انجمن حمایت از زندانیان و کمیسیون عفو استان ، شرایط آزادی و روند رسیدگی به پرونده های شما تسریع یابد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*