اخبار کوتاه

تقدیر از کارکنان زن زندانهای استان قزوین در هفته عفاف و حجاب

همزمان با فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب و به منظور گرامیداشت ارزشهای حجاب طی مراسمی از کارکنان زن  زندانهای استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین : فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر  ضمن تقدیر از نحوه پوشش و حجاب کارکنان زن گفت: فرهنگ عفاف و حجاب، بانوان را در رسیدن به مدارج عالی معنوی هدایت می نماید.

محمدپیرویسی اظهارداشت:حجاب اسلامي تجلي زيبايهاي معنوي زن است . بدون شک حجاب ديني ، زن را از آفات اجتماعی دور نگه داشته و مصونيت وآرامش زن را به همراه خواهد داشت.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر زندانهای استان قزوین خاطرنشان کرد: امنيت و آرامش خاطر از آثار بارز حجاب اسلامي است. پوشش ديني نگهبان زن از نگاههاي آلوده و آسيبهاي احتمالي است که به وی مصونيت
مي بخشد.

وی در ادامه تصریح نمود: پوشيدگي زنان و رفتار متين جوانان در اجتماع همواره سدي محکم در برابر وسوسه هاي شيطاني و باعث حفظ بنيان خانواده بوده و نبودش باعث فحشا و تزلل خانواده است.

پیرویسی با اشاره به اینکه  که بی حجابی در جامعه موجب ایجاد تنش های اجتماعی در محیط های خانواده می شود گفت: نشاط اجتماعی و امنیت اخلاقی زمانی در جامعه حاکم می شود که بنیان خانواده نیز تحکیم و پایداری داشته باشد

در خاتمه این مراسم با اهداء هدیه و لوح تقدیر از کارکنان زن زندانهای استان تجلیل بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*