اخبار کوتاه

تقدیرشبکه بهداشت شهرستان بوئین زهرا از برنامه های بهداشتی زندان

رئیس زندان بوئین¬زهرا از بازدید کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوئین زهرا و تقدیر از وضعیت بهداشتی این مرکز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمد حسین کیامینی حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان را در این مرکز مفید ارزیابی نمود و بیان داشت: رعایت مسائل بهداشتی در مکانهای جمعی یکی از پراهمیت ترین مقوله ها در کاهش بروز آسیبها و شیوع انواع بیماریها می باشد.
کیامینی با اشاره بر این نکته که رسالت اصلی زندان اقدامات تأمینی و تربیتی می باشد؛ خاطرنشان کرد: علاوه بر بازپروری مددجویان در مدت زمان تحمل کیفر باید نسبت به بهداشت محیط و سلامت افراد توجه جدی داشته و در ارتقای وضعیت بهداشتی از هر تلاشی دریغ نکنیم.
وی همچنین افزود کارشناسان از واحدهای نانوایی، آشپزخانه، انبار مواد غذایی و واحد بهداشت و درمان بازدید نموده و نسبت به وضعیت بهداشتی این واحدها ابراز رضایت داشتند. ضمناً کارشناسان نتیجه آزمایشات و کنترل کیفیت آب آشامیدنی و نان مصرفی مددجویان را مطلوب ارزیابی کردند.
شایان ذکر است در خاتمه،کارشناسان از وضعیت بهداشت و اقدامات انجام شده در این مجموعه و همچنین همکاری مستمر و مطلوب با شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوئین زهرا مراتب تقدیر و تشکر خود را با اهداء لوح تقدیر اعلام داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*