اخبار کوتاه

تجلیل از کارکنان زن اداره کل زندانهای استان قزوین

از کارکنان زن برتردر مسابقات ورزشی استانی بسیج خواهران، باحضور مدیرکل زندانهای استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قزوین:محمدعلی محمدی در مراسم تجلیل از کارکنان زن ضمن تبریک کسب مقام های برتر در این دوره از مسابقات استانی اظهارداشت:اصلی ترین سرمایه در هر سازمانی عنصر منابع انسانی است. فلذا سلامت جسم  و روان کارکنان در محیط کار ضروری  و نقش مهمی بر افزایش بهره‌وری و سلامت روحی آنها دارد.

وی افزود:بهداشت روانی و نشاط روحی کارکنان بویژه کارکنان زن باتوجه به صعوبت شغلی آنان  مورد توجه سازمان زندانهای کشور است و می بایست فضایی در زندانها ایجاد شود تا همه همکاران با نشاط روحی و روانی کامل وبا انگیزه ای مضاعف در محل کار خویش خدمت نمایند.

مدیرکل زندانهای استان به ماهیت شغل زندانبانی اشاره داشت وگفت:  استرس‌هاي شغلي نقش مهمي بر سلامت جسمي و رواني کارکنان دارد.تلاش براي رفع اضطراب های محيط كار و ايجاد جو همدلي، صداقت، همكاري و احترام متقابل از وظایف مهم مدیران زندانهاست و باید با برنامه ریزی درست و توجه ویژه به قوانین ومقررات سازمانی، فاکتورهاي استرس آور تاحد ممکن در محيط کار حذف گردد.

محمدی به فعالیتهای فرهنگی و ورزشی کارکنان اشاره کرد وبیان نمود:توسعه فعالیتهای ورزشی کارکنان موجب افزایش روحیه خدمتی در آنها گردیده وامیداوریم با اقدامات صورت گرفته، برنامه های ورزشی بویژه در بانوان مبسوط تر از گذشته دنبال گردد.

وی  به مسؤلین فرهنگی وتربیتی توصیه نمود:برنامه های فرهنگی وتربیتی محدود به کارکنان نبوده و در صورت تأمین منابع مالی ،خانواده همکاران نیز می بایست از این خدمات ارزشمند بهره مند گردند.

این مقام مسؤل حضور حداکثری وپرتوان درمیادین ورزشی را عامل مهمی برای تحرک وپویایی کارکنان دانست و اذعان داشت: حضور حداکثری در رقابت های ورزشی نشان دهنده تعصب ، هویت وماهیت سازمانی ماست و انتظار داریم همه همکاران در برنامه های پیش روی ورزشی ، شرکت فعال داشته باشند.

مدیرکل زندانهای استان در پایان این دیدار با اهداء لوح سپاس و کارت هدیه از بانوان برتر مسابقات ورزشی تقدیر وتجلیل بعمل آورد. 

شایان ذکر است کارکنان بانوان زندانهای قزوین در مسابقات ورزشی بسیج خواهران استان ، موفق به کسب مقام اول در رشته طناب کشی، کسب مقام دوم تیر اندازی و دریافت مدال اخلاق گردیدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*