اخبار کوتاه

تجلیل از سوادآموزان زندان شهرستان بوئین زهرا

باحضور رئیس زندان شهرستان بوئین زهرا از سوادآموزان این مرکز تجلیل وقدردانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمد حسین کیامینی درمراسم تجلیل از سوادآموزان زندان بوئین زهرا گفت:سوادآموزی وادامه تحصیلی در دوران تحمل حبس یک تکلیف وبرنامه سازمانی است وتمامی مددجویان بی سواد تحت پوشش طرح سوادآموزی زندان قرار دارند.

وی افزود: دوران تحمل کیفر زمان مناسبی برای اصلاح وتغییر رفتار مددجویان بوده وسوادآموزی یکی از مهمترین برنامه ها برای تغییر مسیر زندگی آنها می باشد .بحمدلله وباتلاش همکاران حوزه فرهنگی وتربیتی زمینه سوادآموزی وادامه تحصیل در مقاطع مختلف در زندان فراهم است ومددجویان علاقمند، تحصیلات خود را در زندان ادامه خواهند داد.

کیامنی تصریح داشت: انتظار میرود مددجویان با کسب علم ودانش در ایام تحمل حبس،زندگی خود را در مسیر سالم هدایت نموده و به فردی کارآمد و مفید برای جامعه تبدیل شوند.

رئیس زندان شهرستان بوئین زهرا در ادامه عنوان کرد:برابر با روایات واحادیث، اهمیت یک ساعت علم آموزی برابر با شصت سال عبادت است و این نشان از توجه دین مبین اسلام به کسب سواد و دانش دارد.

وی خاطرنشان کرد:با برنامه ریزی های لازم ومشارکت نهضت سوادآموزی شهرستان بوئین زهرا  درحال حاضر ۱۰ نفر از مددجویان در دوره های سوادآموزی،انتقال وتحکیم ثبت نام نموده و مشغول به تحصیل می باشند.

درپایان این مراسم از سوادآموزان این زندان تجلیل وتقدیر بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*