اخبار کوتاه

تجدید میثاق کارکنان زندانهای استان با شهداء قزوین در هفته قوه قضاییه

با فرارسیدن هفته قوه قضاییه، مدیرکل ومسؤلین زندانهای استان با حضور در گلزار شهدای قزوین با شهدا تجدید میثاق کردند.

 

به گزارش روابط عمومي اداره کل زندانهای استان قزوین؛ به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه، مدیرکل و جمعی از مسئولان زندانهای  استان بهمراه سایر مدیران دستگاه قضایی  با حضور در گلزار مطهر شهدا  به مقام شامخ شهداء اداي احترام وباآنها تجدید میثاق كردند.

در اين مراسم رئيس كل دادگستري استان قزوين بيان داشت: شهید بهشتی ویژگی های ارزشمندی داشت که می تواند برای همه و به ویژه مدیران الگو قرار گیرد.ازاینرو مدیران باید شهید بهشتی را الگوی خود قرار دهند.

حجت الاسلام نور الله قدرتی افزود: شهید بهشتی به تمام معنا در همه بخش های زندگانی و مدیریتی، قابل اقتدا بود و آنچنان در این ویژگی ها و ابعاد برجسته و ممتاز بود که امام راحل وی را یک ملت خطاب کرد. این شخصیت بزرگ در دوران کوتاه مدیریت خود کارهای اساسی انجام داد که همگی بسیارمهم و اثرگذار بودند.

وی گفت:شهید بهشتی بر همدلی و وحدت در جامعه بسیار تاکید داشتند و از هرگونه اقدامی که موجب ایجاد تفرقه و اختلاف در جامعه باشند به شدت پرهیز می کردند، مسئله ای که امروز در جامعه ما نیز بسیار مهم است و باید به آن توجه داشته باشیم.

این مسئول قضایی اظهار داشت:باید افتخار کنیم که در دوره ای پا به جهان گذاشته ایم که پرچم انقلاب و ولایت به اهتزاز درآمده و نام ما زیر عنوان سربازان ولایت قرار گرفته است.

وی درپایان خاطرنشان کرد:امروزه به برکت خون شهدا با عزت و اقتدار زندگی می کنیم و با نعمت ولایت و انقلاب مزایای زیادی از جمله امنیت و شکوه به کشور ارزانی داشته شده است . همه ما مدیون امام، یاران امام و ولایت فقیه هستیم وباید شهدا را که با خون درس ایثار و گذشت و با ولایت پذیری خود درس ولایت مداری را به ما آموختند، الگو قرار دهیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*