اخبار کوتاه

تأکید مدیر زندان مرکزی قزوین بر:لزوم حفظ حقوق شهروندی زندانیان

مدیر زندان مرکزی قزوین گفت:دیدار چهره به چهره مسئولین زندان درجهت حفظ حقوق شهروندی و کمک به حل مشکلات پرونده ای و معیشتی زندانیان  بصورت دوره ای و مستمر انجام می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمودترابی در دیدار بامددجویان این مرکز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت:اگر چه زندانیان با دستور قضایی به زندان معرفی شده و در حال تحمل حبس هستند.ولی این بدان معنی نیست که از حقوق قانونی خود به عنوان یک شهروند جامعه محروم شوند و علت اصلی حضور مستمر مسئولین زندان مرکزی در جمع زندانیان رسیدگی به این امر است .

مدیر زندان مرکزی حضور در جمع مددجویان را در کاهش آسیب های زندان تاثیر گذار دانست و خاطر نشان کرد:درک همدلانه روش بسیار مؤثری است که
می تواند تغییرات فراوانی در شخصیت افراد داشته باشد و القای حس ارزشمندی در افزایش انگیزه های زندگی زندانی مؤثر بوده و در نهایت می تواند در کاهش آسیب های زندان مثمر ثمر باشد . 

وی در پایان تصریح کرد : تیمی متشکل از مدیر و معاونین ، مسئولین واحد های اندرزگاه ، بهداشت و روان ، مددکاری و اجرای احکام بصورت دوره ای و مستمر در جمع زندانیان حاضر می شوند و به بررسی و حل مشکلات آنان می پردازند . 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*