اخبار کوتاه

تأکید مدیرکل زندانهای استان قزوین بر: ضرورت تقویت روحیه نشاط درکارکنان وخانواده آنها

مدیرکل زندانهای استان قزوین بر ضرورت تقویت روحیه نشاط در کارکنان وخانواده آنها تأکید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی در چهارمین جلسه شورای ورزشی زندانهای استان اظهار داشت: پرورش نیروی جسمانی، تقویت روحیه نشاط در کارکنان و خانواده های آنها، توسعه ورزش و فعالیت های ورزشی از جمله مواردی است که همواره به صورت جدی از سوی سازمان زندانهای کشور پیگیری و به آن توجه شده است.

وی افزود: برای اینکه فعالیتهای ورزشی، انگیزشی را برای کارکنان و خانواده های آنها به همراه داشته باشد باید برنامه های ورزشی به صورت هدفمند در سطوح مختلف دنبال گردد.همچنین در کنار توسعه برنامه های ورزشی، به منظور ارتقا سطح روحی و روانی کارکنان نیز نباید از ورزش قهرمانی نیز غافل و در حد مقررات و امکانات می بایست در رقابتهای ورزشی کارکنان فعال بود.

مدیرکل زندانهای استان تصریح داشت:یکی از اهداف مهم امور ورزش وتربیت بدنی در تقویم برنامه های حوزه فرهنگی وتربیتی سازمان این است که ورزش به منظور نشاط و ارتقاء سلامت جسمانی، روحی و روانی کارکنان و خانواده های آنها طراحی و در نظر گرفته شود. به همین منظور شورای ورزشی اداره کل،می بایست با استفاده از نظر متخصصان وکارشناسان در امر ورزش واستفاده از مکانیزم های علمی ورزشی، برنامه های میان مدت و بلند مدت طراحی وبرای دستیابی به اهداف یاد شده، اهتمام وتلاش بی وقفه ای داشته باشد.

محمدی درپایان بر کیفیت اجرای جشنواره های ورزشی کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان تأکید کرد وخاطرنشان نمود: برنامه های فرهنگی وتربیتی در همه حوزه ها بویژه ورزش وتربیت بدنی می بایست مطابق با تقویم و دستورالعمل سازمانی با کیفیتی مناسب و در سطح استاندار برای همه گروههای مخاطب اجرا گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*