اخبار کوتاه

تأکید رئیس اردوگاه کاردرمانی وحرفه اموزی قزوین بر : اجرای کامل و صحیح طرح اجتماعات درمان مدار

رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین بر اجرای کامل و صحیح طرح اجتماعات درمان مدار تأکید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: علی بابائی در حاشیه بازدیدرئیس زندان شهرستان بوئین زهرا  از طرح درمانی اجتماعات درمان محور گفت: بر اجرای کامل و صحیح طرح در اردوگاه کاردرمانی نظارت داریم و عملکرد این حوزه بطور مستقیم مورد ارزیابی ماهیانه قرارخواهدگرفت.

وی ادامه داد: برنامه ریزی و زمانبندی مناسب ، لازمه دستیابی به اهداف طرح می باشد که در این حوزه تلاشهای خوبی صورت گرفته و در آینده ارتقاء خواهد یافت.

بابائی اذعان داشت: برگزاری کلاسهای آموزشی مختلف و همچنین کلاس احساس طبق سر فصلهای آموزشی با مشارکت گسترده مددجویان و استقبال آنان مواجه شده است که استفاده از روش های خلاقانه و ابتکار در این حوزه روند حال حاضر را تضمین می نماید.

رئیس اردوگاه از تلاش در جهت تخصصی نمودن مشاوره های فردی و گروهی خبر داد و گفت بی شک ارتقاء آگاهی مددجویان در خصوص نحوه ی مواجه با انواع چالش های روانی و اجتماعی در سوق دادن آنان به زندگی سالم و اجتماعی موثر است.

علی بابائی همچنین از توسعه اشتغال نشسته(بسته بندی چسب) و نیز دیگر صنایع دستی زندانیان در طرح اجتماع درمان مدار سخن گفت و تشریح نمود: اشتغال بعنوان ابزار موثر در زمینه ی بازپروری، شرایط عمومی مددجویان را جهت فراگیری مهارت های فردی فراهم می نماید.

رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی از طرح درمان اجتماع مدار بعنوان مجموعه ای موفق از آموزش های مختلف یاد کرد که اجرای صحیح آن را متضمن اثر بخشی دانست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*