اخبار کوتاه

برگزاری کارگاه آموزشی به مناسبت هفته جهانی خود مراقبتی

 

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از برگزاری کارگاه آموزشی به مناسبت هفته جهانی خود مراقبتی در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین علی بابائی در حاشیه برگزاری این کارگاه گفت: به مناسبت هفته جهانی خودمراقبتی و روز جهانی ایدز کارگاه آموزشی با حضور همه مددجویان برگزار شد.

وی افزود: در این کارگاه که در پی تعامل و هماهنگی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویین زهرا برگزار شد، با حضور کارشناس بهداشت درحوزه بیماریهای واگیردار، غیرواگیردار و ایدز مطالب آموزشی مفیدی به مددجویان ارائه شد.

بابائی با اشاره به شعار روز جهانی ایدز با عنوان” من آزمایش می دهم” از ایجاد ساز و کار انجام آزمایش رایگان برای زندانیان در شبکه های بهداشت سراسر کشور خبر داد و تشریح کرد: مددجویان میتوانند پس از خروج از زندان به مراکز بهداشت مراجعه نمایند و از این تسهیلات بهداشتی و درمانی به صورت رایگان استفاده نمایند.

رییس اردوگاه ضمن بیان اهمیت ارتقاء سطح بهداشت فردی و عمومی در زندان بر لزوم توسعه آموزشها در این زمینه تاکید نمود و برگزاری کارگاههای آموزشی توسط واحد بهداشت و درمان این مرکز را در همین راستا دانست.

 علی بابائی در پایان ضمن ابراز خرسندی از استقبال مددجویان در حوزه آموزشهای بهداشتی عنوان کرد: مطالب آموزشی ارائه شده توسط کارشناس بهداشت، در قالب کاتالوگ در اختیار مددجویان قرار خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*