اخبار کوتاه

برگزاری مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) در زندان بوئین زهرا

مراسم سوگواری سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام با حضور حجت الاسلام والمسلمین رضوانی رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: این مراسم با زیارت پرفیض عاشورا شروع و با نوحه خوانی مداح اهل بیت عصمت و طهارت و سینه زنی مددجویان ادامه یافت . 

در ادامه این مراسم حجت الاسلام رضوانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت مظلومانه حضرت سیدالشهدا و یاران باوفایش گفت : نعمت ها در زندگی یک بار به سراغ هر انسان می آید وانسان ها در استفاده از این فرصت ها به دو دسته تقسیم می شوند: دسته اول کسانی هستند که فرصت ها را غنیمت شمرده و به درستی استفاده می کنند و دسته دوم کسانی که قدر فرصت ها را ندانسته و از خاسران هستند.

وی با اشاره به این نکته که بهترین مثال برای این مورد ، جریان عاشورا می باشد سخنان خود را اینگونه ادامه داد که شهدای کربلا از فرصت ایجاد شده بهترین استفاده را کردند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا عنوان کرد: اگر بخواهیم از عاشورا درس بگیریم باید در زندگی خود حق را پیدا کنیم و  در صورت پیدا کردن حقیقت هیچ ترسی نخواهیم داشت. چون هدف زندگی خود را پیدا کرده ایم همانگونه که  امام حسین (ع) با جان فشانی های خود و گذشتن از عزیزان دلبندش این پیام بزرگ را به بشریت رسانید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*