اخبار کوتاه

برگزاری دو دوره آزمون فنی و حرفه ای در زندان بوئین زهرا

رئیس زندان بوئین زهرا از برگزاری دو دوره آزمون فنی و حرفه ای در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمد حسین کیامینی اظهار داشت : با توجه به اهمیت آموزش فنی وحرفه ای  مددجویان در حوزه بازپروری، از ابتدای سال تا کنون ۶۰ مددجو با همکاری اداره فنی و حرفه ای شهرستان بوئین زهرا تحت پوشش آموزش در حوزه های کشاورزی، صنعت و تأسیسات قرار گرفته اند.

وی در ادامه افزود: با توجه به اتمام دو دوره صنعت و تأسیسات، آزمون این دوره ها توسط اداره فنی و حرفه ای برگزار و  ۴۴ مددجو در این آزمونها شرکت نموده اند.

رئیس زندان بوئین زهرا ضمن اشاره به اهمیت اشتغال و حرفه آموزی در مدت زمان تحمل کیفر اذعان داشت : غنی سازی اوقات فراغت مددجویان و هدفمند کردن برنامه های آموزشی آنها از مهمترین دستاوردهای سازمان زندانهاست و در این راستا اشتغال و حرفه آموزی از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که با فراگیری آموزش های شغلی، آینده مددجو  پس از آزادی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت  و وی پس از آزادی امکان اشتغال در یکی از دوره های فرا گرفته را خواهد داشت.  

کیامینی گفت: برنامه ریزی های لازم در خصوص گسترش کلاسها و دوره ها انجام شده است و در این راستا صنایع دستی و فنی و حرفه ای شهرستان بوئین زهرا نیز مساعدت و همکاری لازم را در این خصوص بعمل آوره اند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*