اخبار کوتاه

برگزاری دوره آموزشی عقیدتی ویژه سربازان یگان حفاظت زندان بوئین زهرا

رئیس زندان شهرستان بوئین زهرا از برگزاری دوره آموزشی قرآنی و عقیدتی در  این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمدحسین کیامینی درتوضیح این خبرتوجه به سربازان را مهم دانست و عنوان کرد: سربازان وظیفه باید در بهترین شرایط  وباآمادگی کامل روحی و روانی دوران خدمت خود را طی کنند.

کیامینی تصریح کرد:با برنامه ریزی های انجام شده توسط واحد فرهنگی و تربیتی زندان سعی شده برای تمام سربازان جدید الورود کلاسهای آموزشی قرآنی و عقیدتی  برگزار گردد.

رئیس زندان بوئین زهرا سربازان را امانتهای خانواده آنها در زندان دانست و اظهارداشت:مسئولین زندان سعی براین دارند تا بتوانند شرایط مساعدی  برای خدمت سربازان وظیفه فراهم کنند.

وی بیان نمود: هدف از خدمت سربازی صرفا حضور در مجموعه ای نظامی و گذراندن دوران خدمت وظیفه نیست بلکه سربازان که همگی در حساس ترین دوران زندگی به سر می برند در برنامه های متعدد آموزشی، مهارت آموزی و … مشارکت نموده و از این طریق خود را برای حضور در جامعه و مفید واقع شدن در آن آماده می نمایند . این مهم می طلبد تا علاوه بر آموزش های نظامی، سایر آموزش ها در حوزه های مختلف فرهنگی، دینی، اجتماعی و ورزشی نیز به آنان آموزش داده شود.

کیامینی اذعان داشت : به دلیل حساس بودن شغل زندانبانی و سختی های خاص آن، خدمت برای سربازان وظیفه ای که در این سنگر ایفای نقش می کنند نیز بسیار حساس و حائز اهمیت است .به همین منظور به صورت مداوم برای آنها کلاس های آموزشی عقیدتی و قرآنی برگزار می گردد تا سطح آگاهی مذهبی آنها به صورت صحیح ارتقاء یابد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از بخش فرهنگی و آموزش زندان خاطر نشان کرد: امنیت به عنوان سر لوحه نظم و ارتقاء سلامت در زندانها معنا می یابد و سربازان وظیفه از مهمترین عوامل تاثیر گذار در این زمینه هستند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*