اخبار کوتاه

برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی در هفته بصیرت

 

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته بصیرت در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی در این باره گفت:برگزاری مسابقات ورزشی بین مددجویان، کارکنان و سربازان وظیفه در رشته های دومیدانی،تنیس روی میز، دارت و …از برنامه های ورزشی در این هفته می باشد که با استقبال گروههای مختلف شرکت کننده همراه شده است.

بابائی با اشاره به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، دعوت سخنران و برگزاری جلسات سخنرانی با موضوع بصیرت را محور این برنامه ها توصیف کرد و گفت: باید از این فرصت جهت آگاه سازی همه گروهها، بویژه کارکنان استفاده گردد.

رییس اردوگاه ادامه داد: به منظور تشویق مددجویان و توجه بیشتر آنان به مباحث و اهداف برنامه های تدوین شده در هفته بصیرت، فعالان حوزه فرهنگی و برگزیدگان مسابقات ورزشی مورد تقدیر قرار گرفتند.

بابائی استفاده از ظرفیت های فرهنگی و ورزشی را در مناسبت های ملی و مذهبی در اصلاح و ارتقاء سطح آگاهی مددجویان بسیار تاثیرگذار دانست و تمرکز در اجرای ویژه برنامه های این حوزه را از اولویت های فرهنگی اردوگاه عنوان نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*