اخبار کوتاه

برپایی نمایشگاه وکارگاه پیشگیری از اعتیاد در اردوگاه کاردرمانی قزوین

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از برپایی نمایشگاه و کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری از اعتیاد در این مرکز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی بااعلام این خبرگفت: نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد جهت بازدید گروههای مختلف مددجویان، کارکنان و سربازان وظیفه دایر و با استقبال آنان همراه شد.
وی افزود: این نمایشگاه با هدف ارتقاء سطح آگاهی مخاطبان خود در حوزه چگونگی پیشگیری از ایجاد بسترهای اعتیادآور آغاز به کار نمود و کار خود را با مشارکت شرکت کنندگان به شکل کارگاهی ادامه خواهد داد.
رییس اردوگاه از اعتیاد به عنوان مشکلی با ابعاد گوناگون یاد کرد و راه مقابله با آن را چند وجهی و نیازمند اقدام همزمان و مستمر نهادهای گوناگون دانست.
بابائی بر اهمیت برگزاری کارگاهها و نمایشگاههای تخصصی پیشگیری از اعتیاد تاکید نمود و نتایج آن را برای مخاطبان خود در محیط زندان بسیار مفید ارزیابی کرد.
رییس اردوگاه حرفه آموزی همچنین استفاده از شیوه ها و ابزارهای نوین آموزشی را در تاثیرگذاری مفاد آن مهم خواند و تجهیز فضاهای کارگاهی را به این امکانات از برنامه های اصلی این حوزه برشمرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*