اخبار کوتاه

با کمک خیّر نیکوکار قزوینی ۷ زندانی آزادشد

مدیر زندان مرکزی قزوین خبرداد:باکمک خیر نیکوکار قزوینی ۷ زندانی از زندان آزاد وبه آغوش خانواده های خود بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمود ترابی در توضیح این خبر اظهار داشت:با کمک  یکی از خیّرین استان زمینه آزادی  ۷ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و نیازمنداز زندان فراهم شد. این خیر نوعدوست همچنین  هزینه درمان وتأمین داروی۱۰ نفر از زندانیان مبتلا به بیماری های خاص رامتقبل گردید .

وی با اشاره به تلاشهای بی وقفه واحد مددکاری زندان مرکزی در شکل گیری شرایط آزادی این زندانیان   خاطر نشان کرد : کل مبلغ بدهی آنها ۳۰۰ میلیون ریال بوده که با تلاش و کوشش واحد مددکاری و همچنین گذشت و رضایت شکّات در مجموع  با مبلغ ۱۶۰ میلیون ریال  زمینه آزادی زندانیان فراهم شد .

ترابی فرهنگ کمک به زندانیان نیازمند را در ترویج و گسترش این امر خداپسندانه بسیار موثر دانست و اذعان  داشت:یک روی سکه کمک به آزادی زندانیان نیازمند است و روی دیگر سکه مسیر خیرخواهی و ترویج فرهنگ کمک به نیازمندان در سطح جامعه را به ما نشان  می دهد .

مدیرزندان مرکزی قزوین بااشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص)خاطر نشان کرد: امروزخانواده های زیادی چشم انتظار آزادی سرپرست خود هستند و بی تردید دستگیری از چنین نیازمندانی اجری بزرگ خواهد داشت و با عنایت به این حدیث پیامبرگرامی اسلام  با کمک های خود زمینه بازگشت مجدد زندانیان نیازمند را به جامعه و حضورشان در کنار خانواده را فراهم کنیم .

ترابی در پایان ابراز داشت : خداوند از دریای بیکران نعمت هایش ما را متنعم
می کند بنابراین همه ما هم باید با نیکوکاری رسالت خلیفه اللهی خویش را در زمین به نمایش بگذاریم و با شاد کردن دل های منتظر و نیازمند بذر مهربانی بکاریم .          

                                        

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*