اخبار کوتاه

بانوان برگزیده مسابقات ورزشی هفته قوه قضائیه زندانهای استان قزوین تجلیل شدند.

مراسم تجلیل از بانوان برگزیده مسابقات ورزشی هفته قوه قضائیه، با حضور مدیرکل زندانهای استان قزوین برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ مراسم تجلیل از بانوان برگزیده مسابقات ورزشی هفته قوه قضائیه با حضور محمد علی محمدی ، مدیرکل زندانهای استان برگزار شد .

مدیر کل زندانهای استان قزوین در این مراسم اظهار داشت: برنامه های فرهنگی  و ورزشی ویژه بانوان شاغل، جایگاه مهمی در حفظ و ارتقاء سلامت خانواده و جامعه دارد. بنابراین اتخاذ تدابیر مناسب برای ارتقاء سلامت زنان شاغل با توجه به نقش های خانوادگی و اجتماعی آنها از ضروری ترین برنامه هایی است که باید به آن توجه شود.

وی  ضمن اشاره به اهمیت ورزش گفت: ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است و جامعه  سالم و پر نشاط در گرو توسعه برنامه های ورزش است. توجه به این امر در محیط های شغلی بویژه در زندان باعث ایجاد روحیه ای پرانرژی در بین همکاران خواهد بود. 

این مقام مسؤل توسعه فعالیتهای ورزشی در بین کارکنان را نوعی سرمایه گذاری در محیط کاری برشمرد و بیان داشت: آثار سرمایه گذاری ورزشی در بین کارکنان بویژه بانوان را می توان در افزایش بهره وری، حفظ آمادگی جسمی و روحی  وافزایش روحیه جمعی و کار تیمی مشاهده نمود.

در این مراسم از تیم ورزشی بانوان زندانهای استان که در مسابقات طناب کشی گرامیداشت هفته قوه قضائیه موفق به کسب مقام اول استانی شدند، تجلیل بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*