اخبار کوتاه

بازدید فرمانده قرارگاه لشگر۱۶ زرهی از زندان مرکزی قزوین

فرمانده قرارگاه لشگر ۱۶ زرهی و رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین از بند نظام زندان مرکزی قزوین بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ امیر جلالی در حاشیه این بازدید ودیدار با مددجویان بند نظام ضمن قدردانی از رویکردهای اصلاحی و تربیتی مدیرکل زندانهای استان خاطرنشان کرد: آزادی یکی از نعمت های بزرگی است که خداوند متعال به انسان ها هدیه داده است.
وی یاد آور شد: اگر همواره رعایت اصول و قوانین و مقررات را مورد نظر داشته باشیم؛ می توانیم از این آزادی برای فراهم شدن سعادتمندی و بازگشت شرافتمندانه به کانون خانواده بهره گیری نماییم.
سرتیپ جلالی در ادامه اذعان داشت: انسان در بروز مشکلات و گرفتاری ها نباید دنبال مقصر باشد. زیرا پایه تمام مشکلاتی که در زندگی بوجود می آید خود انسان
می باشد.
وی در پایان از اعلام آمادگی لشگر ۱۶ زرهی در خصوص تأمین تجهیزات مورد نیاز در راستای افزایش کیفیت برنامه های فرهنگی و ورزشی در بند نظام خبر داد وخطاب به مددجویان حاضر در جلسه اظهار داشت: در طول دورا ن حبس که تحمل آن سخت است؛ ذکر خداوند است که دل ها را آرام می کند و از خداوند می خواهم شرایط آزادی همه شما عزیزان هر چه سریعتر فراهم شود.
گفتنی است رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح دادستان دادسرای نظامیان استان قزوین هم در سخنانی مهم ترین فعالیت های انجام شده برای کمک به رفع مشکلات قضایی زندانیان بند نظام را تشریح نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*