اخبار کوتاه

بازدید سر زده مدیر کل زندان های استان قزوین از زندان شهرستان بوئین زهرا

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمدعلی محمدی به همراه معاون اداری و مالی در بازدید سرزده از زندان شهرستان بوئین زهرا، در جریان فعالیتها و اقدامات  تمامی واحدها و قسمتهای مختلف این زندان قرار گرفت.

بنابراین گزارش مدیرکل زندانهای استان ضمن تأکید بر استقرار نظم و انضباط در زندان از زحمات کارکنان مجموعه تقدیر نمود و اظهار داشت:گسترش رایزنی ها با مراجع قضایی و تلاش در جهت کمک به کاهش جمعیت کیفری زندان ها و همچنین اصلاح و بازپروری زندانیان از جمله رویکردهای سازمانی است و اداره کل زندانهای استان برای نیل به این هدف مهم اهتمام ویژه ای خواهد داشت.

مدیر کل زندانهای استان اذعان داشت: اجرای  دقیق واثربخش دستورالعملهای سازمانی باعث
می شود زندانیان  از فرصت های بوجود آمده برای اصلاح وتغییر خود و همچنین بازگشت سالم به جامعه استفاده نمایند.

محمدی افزود:تلاش در جهت گسترش فعالیتهای فرهنگی و تربیتی به ما در بهبود بخشیدن شرایط و مهیا نمودن زمینه اصلاح و تربیت زندانیان کمک شایانی می نماید و امیدواریم با عنایت خداوند متعال و همت کارکنان روز به روز شاهد نتایج مثبت آن در مجموعه زندانهای استان  باشیم.

وی برنامه‌های اشتغال و حرفه آموزی در زندان‌ها را مهمترین اولویت در جهت کاهش جمعیت کیفری دانست و تاکید کرد: بیکاری یکی از مهمترین علل ارتکاب جرم است.از اینرو با توسعه حرفه آموزی و اشتغال زندانیان می توان از ورود مجدد آنها  به زندان جلوگیری بعمل آورد.

محمدی در پایان بر توسعه برنامه های ورزشی کارکنان تأکید نمود وگفت: فعالیتهای ورزشی یکی از مهمترین عوامل تقویت انگیزه و شادابی کارکنان بوده و در تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس آنها در محیط کار تأثیر بسزایی دارد.لذا مسؤلین زندانها باید به این مقوله مهم توجه ویژه ای بعمل آورند.

مدیرکل زندانهای استان در بازدید چند ساعته خود بامددجویان دیدار چهره به چهره  و از نزدیک مشکلات ومسائل آنها را مورد بررسی قرار داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*