اخبار کوتاه

بازدید سرزده مدیرکل زندانهای استان قزوین از کانون اصلاح وتربیت

مدیرکل زندانهای استان قزوین در بازدید سر زده ازکانون اصلاح وتربیت، با تمامی مددجویان وسربازان وظیفه  این مرکز به صورت چهره به چهره دیدار وگفتگو نمود. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی در جریان بازدید نوروزی از کانون اصلاح وتربیت و در دیدار با مددجویان ضمن تبریک سال نو اظهار داشت:هدف از اجرای برنامه های تربیتی در کانون اصلاح و تربیت، بازگشت اطفال ونوجوانان بزهکار به آغوش جامعه است.

وی بابیان اینکه کانون اصلاح وتربیت یک مدرسه است، افزود:مددجویان پس از ورود به کانون، ملزم هستند در برنامه های فرهنگی وتربیتی وحرفه آموزی ابلاغی سازمان زندانهای کشور شرکت کنند. در حال حاضر بستر فعالیتهای بازپرورانه در کانون اصلاح و تربیت استان قزوین فراهم بوده  و زمینه تحصیل نیز در مقاطع مختلف وجود دارد. از اینرو ادامه تحصیل مددجویان در زمان حضور در کانون وقفه ای نخواهد داشت.

مدیرکل زندانهای استان تصریح نمود:فضای کانون اصلاح و تربیت فضایی معنوی و تلاش همکاران در زمینه های اصلاحی و تربیتی ارزنده ودر خور توجه است. فعالیت های قرآنی و مذهبی باعث افزایش روحیه و نشاط مددجویان شده و فضای خوب و مناسبی برابر مقررات سازمانی ایجاد شده است

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: همه مددجویان در زمان حضور در این مرکز، از برنامه ها و فعالیتها برای تغییر وسازندگی خود حداکثر استفاده را بعمل آورند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*