اخبار کوتاه

بازدید رئیس کل دادگستری استان قزوین از زندان بوئین زهرا

رئیس کل دادگستری استان قزوین از زندان شهرستان بوئین زهرا بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین : حجت الاسلام والمسلمین نوراله قدرتی بهمراه مدیرکل زندانهای استان و مسؤلین قضایی از زندان شهرستان بوئین زهرا بازدید وبامددجویان دیدار وگفتگو کرد.
رئیس کل دادگستری استان قزوین در دیدار بامددجویان اظهار داشت:خیلی از انسان ها با ترفند می توانند از ادای دیون مردم شانه خالی کنند ولی غافل از این که دنیای دیگری نیز هست و قاضی آن محکمه حضرت باری تعالی است و در آن دادگاه عدل الهی دیگر نیاز به هیچ شهود و سندی برای اثبات ادعاهای دروغین کاربردی ندارد.لذا مددجویان قبل از آزادی از بند این زندان مجازی ، باید از اسارت نفس خود آزاد شوند.
حجت الاسلام قدرتی افزود : امام حسین (ع) زندگی را باورهای صحیح هر انسان می داند که باید برای تحقق آن تلاش کند . ما نیز به تبعیت از اهل بیت می توانیم مسیر زندگی خود را به سمت سعادت سوق دهیم .
وی تصریح کرد : مددجویان بدانند درب فضل خداوند به روی همه باز است به شرطی این که ما نیز زمینه خودسازی و بندگی را در خود فراهم نماییم.
در جریان این بازدید حجت الاسلام والمسلمین قدرتی با مددجویان دیدار چهره به چهره داشت و به سوالات ومشکلات قضایی آنها پاسخ داد .همچنین با اعطای مرخصی پایان حبس شش مددجو موافقت شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*