اخبار کوتاه

بازدید رئیس کل دادگستری استان قزوین از زندان مرکزی

رئیس کل دادگستری استان قزوین از زندان مرکزی بازدید نمود و در جشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی این مرکز حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور رئیس کل دادگستری ، مدیرکل زندانهای استان ، دادستانهای شهرستانهای تابعه و روسای دادگستری حوزه های قضایی در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) زندان مرکزی برگزار شد .

حجت الاسلام و المسلمین  نوراله قدرتی دراین مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و عرض تسلیت و تعزیت شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا  (س) و همچنین تبریک انتصاب آقای محمد علی محمدی بعنوان مدیرکل جدید زندانهای استان اظهار داشت:دستگاه قضایی استان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات قضایی زندانیان انجام می دهد. از اینرو در پروندهای مالی ضمن تلاش ستاد دیه و انجمن حمایت زندانیان استان ، کمک خود زندانیان هم بسیار مهم و مثمر ثمر خواهد بود .

وی ضمن ارائه پیشنهاد تشکیل صندوق احسان ، تصریح کرد :با مشارکت وکمک خود زندانیان ، صندوقی تحت عنوان احسان تشکیل شود تا از طریق ونظارت دستگاه قضایی  و زندانها ، مشکلات زندانیان مرتفع گردد.

رئیس کل دادگستری استان در ادامه تصریح کرد :گام های خوبی در جهت کاهش جمعیت کیفری زندانها برداشته شده ولی برای رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم که مستلزم تلاش وهمکاری بیشتر مسئولین قضایی و زندانها و خود مددجویان می باشد

حجت الاسلام قدرتی از اعطای ۵۰ مورد مرخصی پایان حبس در هفته جاری خبر داد و افزود : تلاش خواهد شد مرخصی پایان حبس  به طور مستمر به زندانیان واجد شرایط اعطا شود .همچنین  لیست زندانیانی که مشمول عفو رهبری به مناسبت دهه مبارک فجر می شوند به قوه قضاییه ارسال شده و امیدواریم شرایط آزادی برای همه آنها فراهم گردد .

این مقام مسؤل از زحمات مدیر کل سابق زندانهای استان تشکر کرد و بیان داشت: آقای حمیدرضافراست طلب زحمات چندین ساله ای را در زندانهای استان متحمل شده اند که جای تشکر و قدردانی دارد .

ایشان در پایان برای آقای محمد علی محمدی مدیرکل جدید زندانهای استان ، توفیق خدمت بیشتر را از خدواند متعال مسئلت نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*