اخبار کوتاه

بازدید رئیس دادگستری شهرستان تاکستان از کانون اصلاح وتربیت قزوین

رئیس دادگستری شهرستان تاکستان بهمراه قضات ویژه اطفال ازکانون اصلاح وتربیت قزوین بازدید و در نشستی صمیمی به رفع مشکلات قضایی مددجویان پرداختند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ رئیس دادگستری شهرستان تاکستان از کانون بازدید بعمل آورد و پس از استماع عرایض مددجویان به مشکلات قضایی آنها رسیدگی نمود.
تقی پور در این بازدید به جایگاه تربیتی زندان اشاره نمود و اظهار داشت: زندانبانی نوین با حذف خرده فرهنگها و هنجارهای موجود در بین زندانیان و با غنی سازی اوقات فراغت و توسعه برنامه های فرهنگی و تربیتی سعی درتوانمندکردن بزهکاران دارد؛ تا آنها بتوانند از این رهگذر نقش اجتماعی خود را در جامعه بدرستی ایفاء نمایند.
وی به بازگشت مجدد مددجویان در جامعه و قرار گرفتن در مسیر صحیح زندگی اجتماعی برای تحصیل علم آموزی و رشد جوانان اشاره نمود و اظهار داشت: در کانون اصلاح وتربیت فرصت مناسبی برای انتخاب آینده ای روشن و زندگی بهتر برای مددجویان فراهم است. لازمه آن توکل به باریتعالی،حذف اندیشه های بزهکارانه و تلاش مضاعف و پشتکار برای رسیدن به هدف درست می باشد.
رئیس دادگستری شهرستان بوئین زهرا در پایان پس از اقامه نماز جماعت درکنار مددجویان، از تلاشها و زحمات انجام گرفته در کانون اصلاح وتربیت قدردانی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*