اخبار کوتاه

بازدید رئیس حوزه قضایی بخش آبگرم از زندان بوئین زهرا

رئیس حوزه قضایی بخش آبگرم از زندان شهرستان بوئین زهرا بازدید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:رئیس حوزه قضایی بخش آبگرم بمنظور سامان بخشیدن وضعیت مددجویان بخش آبگرم ، رئیس حوزه قضایی این بخش در زندان شهرستان بوئین زهرا حضور یافت.
محمدی با حضور در جمع مددجویان حوزه قضایی خود از اقدامات انجام شده جهت بازپروری آن ها توسط مجموعه زندان بوئین زهرا ابراز رضایت کرد و گفت : همسو با رویکرد اتخاذ شده توسط قوه قضائیه حرکت خواهیم کرد و در کاهش جمعیت کیفری زندانیانی که صلاحیت اعطای تسهیلات قضایی دارند از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم کرد .
وی اظهار داشت : زندان صرفا برای تنبیه افراد نیست و مددجویان می توانند با توکل به خدا و شرکت در فعالیت های فرهنگی در نظر گرفته شده توسط زندان از همین مرحله زندگی به عنوان سکوی پرتاب برای پیشرفت و بازگشت به آغوش جامعه نهایت استفاده را بعمل آورند.
رئیس حوزه قضایی بخش آبگرم در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه زندان بوئین زهرا ، با مددجویان حوزه قضایی خود به صورت چهره به چهره دیدار کرده و با آزادی تعلیق ، مرخصی و مرخصی پایان حبس تعدادی از مددجویان موافقت نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*