اخبار کوتاه

بازدید رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری بوئین زهرا از کارگاه صنایع دستی زندان

رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری  شهرستان بوئین زهرا از کارگاههای صنایع دستی مددجویان زندان این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:محمد حسین کیامینی در حاشیه این بازدید گفت :با رایزنی های انجام شده و با همکاری اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری شهرستان بوئین زهرا کارگاه آموزش معرق کاری به مجموعه فعالیت های صنایع دستی این مرکز اضافه شده است.

نجاتی رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان بوئین زهرا نیز  با ابراز خوشحالی از نحوه فعالیت مددجویان گفت :در مدت اندک ، مددجویان زندان بوئین زهرا پیشرفت خوبی در حوزه آموزش صنایع دستی از خود نشان داده اند که برای به تعالی رسیدن استعداد آن ها باید مورد حمایت بیشتر قرار گیرند .

وی به تعامل بیشتر با زندان بوئین زهرا تأکید کرد واذعان داشت: با اشتیاقی که مددجویان از خود نشان داده اند جا دارد مشاغل بیشتری در این مرکز ایجاد شود تا علاوه بر پرکردن اوقات فراغت ، اشتغالزایی پس از آزادی نیز در دستور کار قرار گیرد.

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان بوئین زهرا از زمینه سازی برای شرکت آثار برگزیده مددجویان در جشنواره ها و ایجاد مراکزی برای فروش این محصولات سخن گفت و خواستار تعامل بیشتر این دو نهاد با یکدیگر گردید.

 در پایان بازدید نیز کیامینی با قدردانی از زحمات اداره میراث فرهنگی بوئین زهرا گفت : تمامی تلاش دو مجموعه برای سوق دادن سبک رفتاری مددجویان به سمت زندگی سالم می باشد تا افراد آسیب دیده  با جسم و فکر سالم به جامعه بازگرداند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*