اخبار کوتاه

بابایی اعلام کرد: ویژه برنامه های ماه محرم در اردوگاه کاردرمانی قزوین

رئیس اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان قزوین از ویژه برنامه های مذهبی ویژه ماه محرم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:علی بابائی بااعلام این خبر گفت:در اولین روز پاییز برنامه ی ویژه ماه محرم با مشارکت حداکثری پرسنل، سربازان و مددجویان آغاز گردید.

وی ادامه داد:سیاهپوش نمودن کلیه فضاهای زندان همراه با پارچه نویس هایی با مضمون سوگواری آقا اباعبداله الحسین (ع) از اقدامات اولیه برای ایجاد فضای ماه حزن و اندوه صورت گرفت .

بابائی اظهارداشت:برگزاری همه روزه زیارت عاشورا با مشارکت کلیه پرسنل ، سربازان و مددجویان از دیگر برنامه هایی است که با شکوه هرچه تمامتر برگزار می گردد.

رئیس اردوگاه ضمن بیان اهمیت برگزاری مراسم عزاداری و سینه زنی در ایام محرم گفت :آنچه می تواند ثواب و فیض حاصل از سوگواری امام حسین علیه السلام را دوچندان نماید، بیان تاثیرگذار واقع کربلا و فریاد آزادی خواهی آن امام همام در برابر زندان نفس است.

بابائی تصریح داشت:ویژه برنامه های ماه محرم با مشارکت مددجویان، اهداف اصلاحی و تربیتی فراوانی در دل خود دارد که نتیجه گیری های اخلاقی از واقعه عاشورا ما را در نیل به این اهداف یاری می نماید.

رئیس اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی با اشاره به پیوند قلبی شیعیان با قیام عاشورا گفت:با کمی هوشیاری در برابر تبلیغات سوء فرهنگی دشمنان می توان ابزارها و روش های موثری برای بیان ابعاد مختلف این قیام  جهت بازپروری نفوس به خطا رفته به کار بست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*